tappelu

Jos joku vielä puolustaa jääkiekko-tappeluja tai väkivaltaa yleensäkin, niin minä tuun ja mottaan nyrkillä turpaan!
3278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

todella sivistynyt hifk pelle..
ekkai nyt lyä mua?

Äänestä

Minä seison tappelujen takana, vaikken HIFK vani ookka!

Ainoa onkelma on se ettes sää mua tunne, ekkä säät tierrä missäm mää asum.

Äänestä
  • Asuisitkohan (t)Raumalla???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sivistynyt kirjoitti:

Jos joku vielä puolustaa jääkiekko-tappeluja tai väkivaltaa yleensäkin, niin minä tuun ja mottaan nyrkillä turpaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu