itse kirjoitettuja?

...he he välillä tulee mieleen että:
kun jotkut kirjoitukset ovat vähän epätoivoisa mahtavatko " julkkikset " itse niitä väsätä tänne?
Etteivät unohtuisi,,,,,nooooo ei, taidan olla
varsinainen lady dragon....eihän ny kukkaan sellaasta...vai??
2426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä kuule vaan! varsinkin nämä no-life "julkkikset". Voisi hyvinkin kuvitella, että jotkut idolssissa tai popstarssissa olleet, tosi-tv ohjelmissa olleet ja erilaisten tanssiryhmien perseenketkuttajat ,kröhöm, siis, jäsenet.
Esimerkiksi nimeltämainitsemattomasta tanssiryhmästä nimeltämainitsemattomat siskokset. Tapaavat siis kirjoittelemaan itsestään useinkin joka keskustelupalstalla näin vaatimattomasti. He muunmuassa aloittelevat ketjuja itsestään ja kommentoivat, ikävämielisiin ulkonäköön kohdistuneisiin arvosteluihin heistä, itse sitten tällä tapaa:
"Kyllä noista minulle ainakin on enemmän iloa (ainakin silmälle jos ei muuten) kuin jos he vaikka olisivat sihteereitä.

Ymmärrän kyllä jos rumat, tylsät feministit eivät heistä pidä..."
nimimerkillä: heteromies

jep jep.

Äänestä
  • ainakin Linda ja Kata kirjoittelevat säännöllisesti kehuvat itseään ja haukkuvat toisia, joille ovat kateellisia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lady dragon kirjoitti:

...he he välillä tulee mieleen että:
kun jotkut kirjoitukset ovat vähän epätoivoisa mahtavatko " julkkikset " itse niitä väsätä tänne?
Etteivät unohtuisi,,,,,nooooo ei, taidan olla
varsinainen lady dragon....eihän ny kukkaan sellaasta...vai??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu