Eurooppa ilta

http://www.yle.fi/etusivu/ohjelmaopas/ohjelma.php?serial=t0234421586813&l=f&mode=www

mm. pääministeri Matti Vanhanen, komissaari Olli Rehn ja muita
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muutamalle puoluejohtajalle järjestetään ilmainen "mainospätkä", juuri kun eduskuntavaalitaistelu on alkamassa. Sen lisäksi, siellä on ammattijärjestöistä paikalla ainoastaan MTK.

Äänestä
  • ...studioon on haalittu, eikä ohjelma pysyne kasassa sen paremmin kuin muutkaan vastaavantyyliset ohjelmat aiemmin. Onhan siellä kattavasti eri mielipiteet edustettuina, en ymmärrä mitä vaikutusta eduskuntavaaleihin ohjelmalla tässä vaiheessa olisi. Joulun jälkeen asia on kokonaan toinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tv2 kirjoitti:

http://www.yle.fi/etusivu/ohjelmaopas/ohjelma.php?serial=t0234421586813&l=f&mode=www

mm. pääministeri Matti Vanhanen, komissaari Olli Rehn ja muita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu