Heinäluoman pikku

Viitanen ja Kalliomäki eivät näytä pysyvän nahoissaan.

Mitä juttua nyt pimitetään? Onko demarien oma polityiikka noin epäonnistunut, että näin epäoleellinen asia pitää nostaa valtakunnan ykkösuutiseksi. Toimittajatkin voisivat vähän hävetä.
2153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Troijan Helena sai tuhat laivaa liikkeelle, keskustan Tanja sai tuhat demaria liikkeelle. Ei huono liikekannallepano.

Äänestä
  • silkkihansikkaassa on Saarelalla, mutta sitä ei demarit voineet tietää. Kannattaa jatkossa Viitasen Piian miettiä, mitä aukoo suustaan. Opettakaapa demarit hänelle, suun siivous heti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


torpeedot kirjoitti:

Viitanen ja Kalliomäki eivät näytä pysyvän nahoissaan.

Mitä juttua nyt pimitetään? Onko demarien oma polityiikka noin epäonnistunut, että näin epäoleellinen asia pitää nostaa valtakunnan ykkösuutiseksi. Toimittajatkin voisivat vähän hävetä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu