En ole koskaan ottanut mieheltä suihin, tai siis mieheltäni ;) Olemme kuitenkin seurustelleet jo pidempään. En vain uskalla, kerran oli lähellä, mutta en vaan voinut.. Mikä minulla oikein on? Ihan tyhmää pelätä, vai onko? Olenko ainoa jolle se vain tuntuu ylitsepääsemättömän vaikealta ottaa suihin?
En uskalla!
typy½
73156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
no mulla oli sama ongelma oman vaimon kanssa alkuun. me päästiin sillä siitä yli, että en pakottanut ja vaatinut häntä ottamaan suihin vaan annoin hänelle tarpeeksi aikaa ja mahdollisuutta suihin ottamiseen. aloittaessamme rakastelun annoin hänelle suuseksiä mutten vaatinut takaisin.vehje oli kuitenkin tarjolla koko ajn siinä.kerta kerralta vaimoni lähestyi sitä ja vihoinviimein uskalsi kokeilla.aikaa tähän hommaan meni noin vuosi.sano myös miehellesi ettei koske päähäsi toimituksen aikana ettei sinulle tule tunnetta pakottamisesta.
.no voi että o neitimäistä hintti touhuu!!
Taidat olla aika nuori?
Kasva naiseksi ja ota itseäsi niskasta kiinni. Sanot miehellesi tilanteen ja sovit hänen kanssaan että harjoittelet ja hän voi opastaa sinua mikäli itse on kokenut. Avoimuus voiton perii. Tällä tekniikalla olet pian mestatri ja voi alkaa se suihinotto maistuakin, kun huomaat olevasi hyvä siinä ja saat puolisosi tyydytetyksi, se jos mikä tyydyttää omaa egoasikin ;)
Minulla oli sama ongelma. En koskaan uskaltanut, kuvittelin, että se olisi hirveää, maistuisi pahalta tai nolaisin itseni olemalla todella huono siinä. Muttah sitten kerran, kun sekstailin yhen kanssa se kysyi, mitä mieltä olisin suihiotosta ja sanoin, että en tiedä, kun en ole kokeillut ja sitten sain kokeilla :D heh. Oli kivaa, kun sai avoimesti puhua asiasta ja sitten pian sainkin jo kehuja. Nykyään ei pelota yhtään, eikä se vaikeaa ole, kun lukee cosmoa ja käyttää mielikuvitusta. Eikä maistu pahalle! Yllätyin kuinka kivaa munan nuoleminen voi olla :) Rohkeesti vaan siis!!!
itseäni hieman häiritsisi jos suihinottaja lukisi cosmoa samalla vaikka varmasti laadukas lehti on kyseessä.seiskan lukeminen olisi jo ihan liikaa ja menisi ihan veltoksi.
nyt tuli hyvät naurut :) Kiitoksia! :)
Olis varmaa sullaki seisonut ku olisit ne lukenut!!!1