Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Löytyykö????

Olen tällainen xxl-kokoa oleva nainen varsinais-suomesta.En todellakaan ole enää mikään kiinteä ja raskausarpiakin on vaikka muille jakaa.Kaikista"viostani"huolimatta olen seksuaalisesti aktiivinen ja unelmoin nuoremman,hyvinvarustetun miehen seurasta.
Mahtaako löytyä kiinostuneita,vai jääkö tämä vain unelmaksi???
132145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

jos sulla on itse tuntooa ja osaat puhua, melko sama miltä näytät.

Sama pätee miehiin.


seksi on päässä eikä kropassa.

Miks sulle ei sitten vanhenpi osaava karju kelpaa?

Voit toki saada mitä vaan, mutta muista, sanat on ihmisen paras tavaramerkki.

Sanon tän kai siksi kun en ihan tuppisuu o itekkään.

arvaisit vaan miten mun nättii 130 kilosta akkaa piiritetään baarissa.

Se kun ei haluu olla inhottava, mutta eoi myös lupaa mitään.

Oon sitä yli kymmene vuotta vanhee ja läsä kans 183/125, mutta sharmia mullakin piisaaa. Juu, oon yli viiskyt kyl.

Tota painojuttua kannattaa kai enempikin miettiä vaan terveyspohjalta.

Vaikka tosi on kun vaimo oli välillä parikytkiloo laihempi, niin se oli ihan kuses perskärpiäisten kanssa,

Äänestä

jos varustukset ei riitä otetaan kie------li avuksi jossa ammatti-taitoo riittää
ota yht:[email protected]

Äänestä

Vaikka unelmoin nuoremmista miehistä,ei se tarkoita ettenkö olisi kiinnostunut myös itseni ikäisistä ja vanhemmistakin.Itse olen 39-vuotias.

Haen miestä joka olisi valmis pelkkään seksi suhteeseen,ilman sitoumuksia ja vaatimuksia.

Äänestä
  • ei sitä tiedä vaikka tulisinkin soittamaan ovikelloasi:)
    [email protected]

    Äänestä


energinen kestävä kaveri sinulle 22/6cm

Äänestä
  • suuri kalu jo kovana

    Äänestä

  • yhdytään pian kirjoitti:

    suuri kalu jo kovana

    osoite [email protected]

    Äänestä


kirjoita osoitteesi niin otan yhteyttä

Äänestä
  • Tuossa ylempänä jo osoite on mutta laitan sen nyt taas [email protected]

    Äänestä

  • Vanhempi nainen kirjoitti:

    Tuossa ylempänä jo osoite on mutta laitan sen nyt taas [email protected]

    kyllä kiinnostaa ota yhteyttä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vanhempi nainen kirjoitti:

Olen tällainen xxl-kokoa oleva nainen varsinais-suomesta.En todellakaan ole enää mikään kiinteä ja raskausarpiakin on vaikka muille jakaa.Kaikista"viostani"huolimatta olen seksuaalisesti aktiivinen ja unelmoin nuoremman,hyvinvarustetun miehen seurasta.
Mahtaako löytyä kiinostuneita,vai jääkö tämä vain unelmaksi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu