Raskaus ja seksi?

Lopahtiko teillä seksihalut raskaudenalussa?


siis, että ei vaan jaksanu hommailla...? :O
3552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alussa meillä oli tosi viriiliä ja teki mieli koko ajan eikä väsymys ollu vielä niin rajua eikä pahoinvointikaan vaivannu ihan koko aikaa. Mutta nyt kun on raskauden toinen kolmannes alkanut ja rv15 menossa niin eipä enää tee mieli. Päivisin kun on pirteä olo niin sitä haaveilee että jospa tänä iltana, mutta sit kun pääsee töistä kotiin niin ei jaksa edes ajatella seksiä. Onneksi meillä sekä minä että ukko ollaan väsyneitä arkisin joten seksi jää sit viikonlopuille kun saa levätä kunnolla..

Äänestä

ja lopussa...

Äänestä

koskaan ennen. Ennen isäntä vonkasi minulta ja nyt minä vonkaan vuorostani häneltä. Koko raskausaika on mennyt samalla tavalla. Seitsemännellä kuulla ollaan ja edelleen panettaa hullunlailla. Tai ainakin entiseen olotilaan verrattuna

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Selväse. kirjoitti:

Lopahtiko teillä seksihalut raskaudenalussa?


siis, että ei vaan jaksanu hommailla...? :O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu