Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

aloittelia

Moi

Mistähän kuopion keskustassa kannattaisi ostaa vaippoja?
Ja minkälaisia vaippoja?
Kertokaa kokemuksia vaipoista.

diaper_man
2276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

suosittelisin paikallisia marketteja,nykyään löytyy jopa kieoskeistakin! vaippahan kannattaa valita lapsen koon ja painon mukaan!kokemuksesta voin sanoa että toiset vaipat pitävät lapsen paremmin kuivana kuin toiset ja aina ei kannata ostaa halvinta vaikka laatu maksaakin

Äänestä
  • myös housumallisia vaippoja löytyy

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


diaper_man kirjoitti:

Moi

Mistähän kuopion keskustassa kannattaisi ostaa vaippoja?
Ja minkälaisia vaippoja?
Kertokaa kokemuksia vaipoista.

diaper_man

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu