Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tiedotus Venäjän pelistä

Jos Venäjä pelaa tasapelin Viron kanssa tilanne
ekanpuoliajan jälkeen 0-0,niin valmentaja vaihtuu
aivan varmasti,mutta luultavasti käy niin,että
Venäjä ottaa niukan voiton joko 1-0 tai 2-1 ja
valmentaja saa jatkaa vähän aikaa vielä.Tämä on
muuten tosijuttu.
0109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


........ kirjoitti:

Jos Venäjä pelaa tasapelin Viron kanssa tilanne
ekanpuoliajan jälkeen 0-0,niin valmentaja vaihtuu
aivan varmasti,mutta luultavasti käy niin,että
Venäjä ottaa niukan voiton joko 1-0 tai 2-1 ja
valmentaja saa jatkaa vähän aikaa vielä.Tämä on
muuten tosijuttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu