Gallup: minkälainen auto sulla on ja miksi

Mulla toyota corolla ostin corollan koska todennu toyotat varmoiksi.
131717
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Vanha Corolla, koska autoihin en viitsi törsätä, ja luotettava "työmatka-auto" piti saada. Varma kuin kuolema, siis positiivisessa mielessä tietysti:)) Naisen saanti taitaa tosin olla hiukan epävarmaa:)))

Äänestä
  • Tapahtuipa aikoinaan Virojoella.
    Kaksi kaverusta ajoi tyttöystävät kyydissä mopolla, eli kuljettaja ja kolme matkustajaa. Polisi puuttui matkantekoon tietenkin kun kohdalle sattui. Nuorempi poliisimies totesi pojille seuraavasti:
    "Toiset ne valittaa, että mossella ei saa naisia, mut työ pojat saatte näköjään mopolla"...

    Äänestä

  • Jos pitää AUTO hommata siihen tarkotukseen että sais naisia, voi ehkä samantien hypätä esim. kaivoon.

    AUTO on TYÖKALU, väline jolla pääsee paikasta A paikkaan B. Naisten saantiin käytetään muita keinoja, esim. ulkonäköä, huumorintajua jne.

    Äänestä

  • autoilija-einari kirjoitti:

    Jos pitää AUTO hommata siihen tarkotukseen että sais naisia, voi ehkä samantien hypätä esim. kaivoon.

    AUTO on TYÖKALU, väline jolla pääsee paikasta A paikkaan B. Naisten saantiin käytetään muita keinoja, esim. ulkonäköä, huumorintajua jne.

    Hienoa että kerroit Einstein! Jos huomasit hymiöt, niin pitäisi tajuta, etten aivan vakavalla naamalla letkauttanut kommenttiani.
    Ikävä kyllä joidenkin naisten huomio herätetään juuri näillä hienoilla "kyrvän jatkeilla", mutta en ole kiinnostunut sen tyyppisistä turhamaisista hienohelmoista.

    Äänestä

on corolla

Äänestä

Lada Samara.

Äänestä

Otetaan iso kattila, kilo perunoita hiukan suolaa ja vettä. Keitetään vesi, lisätään perunat ja suola. Keitetään perunat kypsäksi. Näin saadaan herkullisia perunoita. Kyllä kelpaa ajella.

Äänestä

Ei minkäänlaista.

Säästyy rahaa eikä oo huoltamisesta vaivaa.

Terveillä jaloilla pääsee ja pitemmät matkat bussilla!

Äänestä
  • kyllä pääsee ja bussilla pitkät matkat mut kerroppa kuinka pääsee yöllä 2 tai 4 jälkee jos työt loppuu vast silloin? Ja matkaa abauttiarallaa 40km.. Ei kuule 13h työpäivän jälkee paljo kotia kävellä tai venata ekaa bussii mikä lähtee. Mulla on mitsu,toyota ois parempi mut tän nyt sain halvalla ensi hätään ja hyvin kulkee ja pelittää.

    Äänestä

bemu mulla on jee jee, bemu mulla on jje jje

Äänestä
  • HÄH HÄH mul on teit kaikkii tiukempi auto!!

    Äänestä

  • max speed kirjoitti:

    HÄH HÄH mul on teit kaikkii tiukempi auto!!

    ......

    Äänestä

MB E220 CDI -04, mukava ja tilava auto pitkiä työmatkoja varten. Ei mikään tehohirmu mutta onpahan hiljainen työmatkalla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hande.. kirjoitti:

Mulla toyota corolla ostin corollan koska todennu toyotat varmoiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu