HYVÄ SAIPA!!

4-2. apinoilta meni hermot, mamamamammaaaaaaaaaaaaa!
6472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olis varmaan aika näyttää taas ketä on pomo.

Äänestä
  • Puhut sekavia!

    Saipa vei 4-2 ja hesan apinoilta palo hermot. Mammamamamammaaa!

    Äänestä

  • OUJEE!! kirjoitti:

    Puhut sekavia!

    Saipa vei 4-2 ja hesan apinoilta palo hermot. Mammamamamammaaa!

    Vai mitä yrität kertoa.

    Äänestä

  • Sopeenluoma kirjoitti:

    Vai mitä yrität kertoa.

    ootko kuullu:

    MAmamamamamaaaaaa!

    Äänestä

Atomin/vetynpurija yksi matsi. hah hah

Äänestä
  • hävitä huonommalle!

    Saiko? - SAIPA!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OUJEE!! kirjoitti:

4-2. apinoilta meni hermot, mamamamammaaaaaaaaaaaaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu