e36 316 -95 compact startin vaihto

Onko kellään kokemuksia?..miten voi olla niin älyttömän vaikea homma, kun imusarja ja kaikki pitää irrottaa tieltä...alakautta ei varmaan kantsi ees kokeilla?...ei ainakaan mikään huoltoystävällinen kone..
31000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onnittelut, su lon hyv äauto!

Äänestä

tarvii muuta ku ottaa öljytikku irti mahtuu ottaa yläkautta...tieten jos se on joskus vuotanu kannentiivisteestä nesteet ulos no pultit o hapettunu kiinni...

Äänestä

Näytä Bemari, jolla on myös ajettu, jossa ei kannetiiviste valskaisi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Damn2 kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia?..miten voi olla niin älyttömän vaikea homma, kun imusarja ja kaikki pitää irrottaa tieltä...alakautta ei varmaan kantsi ees kokeilla?...ei ainakaan mikään huoltoystävällinen kone..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu