Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suolihuuhtelu.

Niin. Mitenkäs se suolen huuhtelu käytännössä käy?
31759
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siittä vaan suihkuletku peppuun(muista ruuvata se käsi suutin ensin pois)ja hanat kaakkoon...niin se peppu putsaantuu täydellisesti.

Äänestä
  • Saa suolihuuhtelu pulloja. Muista vain lämmittää ennen käyttöä. Vedellä on helpompi kun saa sopivan lämpöstä. Tosin ihan hiljasella paineella suihkutellaan.

    Äänestä

No siis..ensinnäkin otetaan vähän käytettä hammasharja ja laitetaan siihen päälle vähän käytetty kondomi!Sitten päälle mäntysuopaa ja eikun harjat heilumaan..sallinen vielä muistuttaa että huuhtelun tekijällä kannattaisi olla kumihanskat kädessä!!=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minäpä vain.. kirjoitti:

Niin. Mitenkäs se suolen huuhtelu käytännössä käy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu