Olen täysin kyllästynyt mäkkärin pahvinmakuiseen valikoimaan ja kaipaan muhevia&herkullisia hampurilaisia. Näitä löytyisi Heseltä ja Rollssilta (rollshan täällä oli joskus monta vuotta sitten, mutta häipyi mäkkärin tullen). Onko kellään tietoa, onko hesburgeri tulossa iisalmeen? En jotenkin usko, että Rolls palaisi enää, vaikka se näistä kolmesta ketjusta ykkönen onkin.
Hesburger tai Roll's
tulkaa iisalmeen!
131787
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
jos et ole vielä kokeillut niin kipaise Scan-burgeriin. Takuulla Iisalmen parhaat hampurilaiset!
Mäkki on paras
Harmittaa vieläkin rollsin häviäminen, siel oli tosi hyvät eväät ja isot annokset, huomattavasti kyllä parempia kuin mäkkärin eväät konsanaan!
Mutta mikspä mikään hyvä tässä kaupungissa pysys.
Niinpä hävis blue moonikii, ja rosso on edelleen, vaikka paikka ja palvelu kyseisessä paikassa on iha perseestä.
Rosso on ihan hyvä ruokapaikka ja siellä on tosi hyvä palvelu. Ei mitään vikaa.
Rosso on paras
Kirkkopuiston kotipitsa on paras
nyt rossoa, ei sitä kukaan muu voi puolustaa! Koulutusta siihen paikkaan niin voisi ollakkin jotain tasoa!
myös frilleillä, kokeile saatat yllättyä.
Santtu on parasta
Herkiä hupattamasta sinä joka sanot että santtu on parasta.Pittää sitä immeesen syyväkkii jottae.Liemiruuvilla alituiseen ku on nii tulloo kitjake.Ja varsinnii jos lähivuosina on äetin daisareista erroon piässy.
Kunnon vasikka ellää juomallahin
jee hesburger iisalmeen!!kiva kiva kiva!!! näin se hpmma etenee ämmät!!!!!!!!!!!!!!!!
Yösyöjien jäljiltä jää paljon roskia. Roskiksia saa käyttää myös yöllä, kiitos.