Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mahtavaa runkkumateriaalia

614697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ihan kuin suomi filmissä(heinälatoromantiikkaa)

Äänestä

No helvetti, jos tuo nainen ei saanut niin sitten ei kukaan. Tosi kiihottavaa.!:) Tosi hyvä.!

Äänestä

lol hahhah ihan ku sammakkoa nussis!! vitun kuminaama!

Äänestä

Jumalauta mikä kissa! Mulla seisoo vielä ens viikolla!!

Äänestä

Oliko tuo Pirkka-Pekka Petelius tuossa pantavana?

Äänestä
  • Pirkka-Pekko Peteliushan se siinä:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Video kirjoitti:

http://www.bangedup.com/bu_posts/crazyoldmoms53dfw161.wmv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu