paniikkihäiriö

paniikkikohtaukseni lisääntyivät hiljattain.Huimaus jäi päälle.Sain sepramia lääkkeeks.Kuinka kaaauaan on kestänyt ennen kuin se alkaa vaikuttaa.itselläni pelkkä huimaavan olon pelko saa pelkäämään.
1481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyseinen lääke alkaa pikku hiljaa vaikuttamaan.tosin paniikkikohtaukset voivat aluksi myös pahentua.
mutta sanotaan että standby tila löydetään noin 2-3 kk kuluttua lääkkeen aloittamisesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odotan vastausta kirjoitti:

paniikkikohtaukseni lisääntyivät hiljattain.Huimaus jäi päälle.Sain sepramia lääkkeeks.Kuinka kaaauaan on kestänyt ennen kuin se alkaa vaikuttaa.itselläni pelkkä huimaavan olon pelko saa pelkäämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu