farkun takaluukun pumput

Pakkaset pehmensi toisesta 124-farmarin takaluukun pumpusta ilmat pihalle eikä luukku enää pysy ylhäällä. Hajonnut oli vuosimallia 2002 ja ostopaikka motonet, ei sopinut heittämällä ja valmistettu turkissa.
Vehostako uudet tai onko kokemusta muista?
1139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hae uudet pumput KL-Varaosista. Hinta noin 15 € kappale. On vähintään alkuperäisten veroiset. Veholla luultavasti kalliimmat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jup kirjoitti:

Pakkaset pehmensi toisesta 124-farmarin takaluukun pumpusta ilmat pihalle eikä luukku enää pysy ylhäällä. Hajonnut oli vuosimallia 2002 ja ostopaikka motonet, ei sopinut heittämällä ja valmistettu turkissa.
Vehostako uudet tai onko kokemusta muista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu