2000 paskiaista

Kepun 2000 hullua, siinä kepun demokratia. Kepun puolueohjelmassa on varmaan alkoholiton viina ja vituttomat naiset, koska 2000 paskapäätä on niin "päättäneet".
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eihän Kepu mikään demari ole.

Äänestä

vaan mitä haluaisitkaan demokrattisesti kertoa mielipiteistäsi.

Vitun tiedän, paskapäitä on sangen useasti, naista et ole nähnytkään...päätöksenteosta et tiedä mitään, sillä siihen pitää olla päätä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heguli kirjoitti:

Kepun 2000 hullua, siinä kepun demokratia. Kepun puolueohjelmassa on varmaan alkoholiton viina ja vituttomat naiset, koska 2000 paskapäätä on niin "päättäneet".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu