Kertokaa ihmiset, että voiko se peräreikä olla ns. liian lähellä pillua,,? ku joillakinhan ne on ihan melkeen yhdessä kiinni,,? et haittaako jotenki toimintaa,,,?
aukot (liian) lähekkäin.?
-x-
73437
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Näytä minulle nainen jolla vittu ja persereikä ei ole ihan vierekkäin!!!Voi jestas sentään.Eihän kenelläkään ole siinä välissä muuta kuin väliliha.
Otappa jalat alle ja mene kirjastoon katsomaan jotain terveys/biologian-opusta.
Ihan ilman kirjoista katsomatta ,vaan aitoja naisen maisemia nähneenä , voin sanoa, että riemutunneleiden etäisyydessä on selvästi yksilöllisiä eroja.
ei ne vierekkän ole vaan peräkkän toim huom.
ovat ihan vierekkäin, jos nainen makaa kyljellään. Se on siitä naisen asennosta kiinni.
hei, mulla on kuule ihan sama käyny mielessä! et ku ne on siis IHAN lähekkäin, ni kyllä kai se vähä hankaloittaa..?(ainaki jos "double penetration")..:) vai? kertokaa kokemuksesta ihmiset!! ja luulis että se ainaki tiukentaa pillua, jos toinen rööri on ihan kiinni siinä.. asiallisia vastauksia kiitos!!
siis seksin kannalta, koska liike tuntuu silloin paremmin myös fjompassa ja isompi laukeaminen voi olla helpompaa.
niitä on myös helppo sormettaa yhtaikaa.
jos taasen peräreikä on kaukana takana, niin se voi tuntua vastenmieliseltä pelkästään takaa sorkkimiselta, kun g-pisteeseen ei pääse niin hyvin käsiksi mulkullakaan.
Päevee. Kekkalaasen akalla ei oo pers reikee ollenkaan. Se on sammoo reikää koko akka