Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Krisse Salminen

Kyllä Krisse Salminen saa kyrvän pystyyn. Onko muita kohtalontovereita, jotka haluis paukuttaa Krissee takaluukkuun?.
44746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä se on niin ärsyttävä eukko että se ansaitsee kunnon rynkytyksen kakkoseen palleja myöten!

Äänestä

mistä sais Krissen käytettyjä pikkuhousuja?. Niin ja tietty likaset sais mieluiten olla et pääsee makuun paremmin.

Äänestä

saa. Minulla lerpahtaa heti, kun näen vilauksenkaan tuosta törpöstä. Naisessa pitää olla jotakin sexyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PakaraVahti kirjoitti:

Kyllä Krisse Salminen saa kyrvän pystyyn. Onko muita kohtalontovereita, jotka haluis paukuttaa Krissee takaluukkuun?.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu