New Shit Order

ja Historia tulee muistamaan Bushin toisena hitlerinä, mutta sitäkin pahempana antikristuksena!

Jos nyt Bushin paskan jälkeen on ketään kirjoittamaan sitä historiaa!
6131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Bushia tehtiin!!! heh.

Äänestä

Bush on maailman paras presidentti tällä hetkellä.
Hän sentään uskaltaa tehdä mitä iso maa tarvitsee; laajentua ja tehdä uutta isompaa IMPERIUMIA! Bush kunniaan!

Äänestä

siionismi hegemonian huipentuma!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on Bushin tarina kirjoitti:

ja Historia tulee muistamaan Bushin toisena hitlerinä, mutta sitäkin pahempana antikristuksena!

Jos nyt Bushin paskan jälkeen on ketään kirjoittamaan sitä historiaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu