Mistä mäntä aprilia rx 250 vm-85

Moi.
Löysin kun löysinkin tuon kyseisen sylinterin jota etsin. Nyt sitten pitäisi saada siihen mäntä. Maahantuoja ei osannu sanoa mitään. Jos osaatte kertoa mistä voisin tilata KO. männän se auttaisi kovasti, kiitoksia!
2829
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Terve
En pysty sua valitettavasti auttamaan. Mutta on pakko kommentoida tätä SUOMALAISTA VARAOSAHUOLTOA. Sen vakiolause asiakkaalle on EMMÄ TIIÄ. Tietääköhän ne edes omaa nimeään. Säälittävää.
Rotax 122

Äänestä

Terve
Soita Saksaan Motorradfunke nimiseen firmaan puh. 990 49 364 27 204994 tai ota niihin netin kautta tiedustelu osoitteeseen motorradfunke.de
Eiköhän tuolta maailman bulevardeilta yksi mäntä hoidu. Tää narikka myy paljon Aprilian varaosia.
Terveisin
Rotax 122

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vespa4ever kirjoitti:

Moi.
Löysin kun löysinkin tuon kyseisen sylinterin jota etsin. Nyt sitten pitäisi saada siihen mäntä. Maahantuoja ei osannu sanoa mitään. Jos osaatte kertoa mistä voisin tilata KO. männän se auttaisi kovasti, kiitoksia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu