Porissa?
Paras/huonoin vaateliike
muotifriikki
229112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
only, ja ihan vaan siitä syystä että myyjät epäystävällisiä.
on kyllä jc. En edes viitsi kattoa päinkään. SIELLÄ vasta myyjät epäystävällisiä on ja katsoo nenänvarttaan pitkin jossei sipsuttele sisään huippumuodissa. Ja kallis.
hm voi kauheaa myyjät aivan hanurista..epäystävällisiä ja ei asiakaspalveluisia....jättitankkereita..
aikamoista puhetta. jc on kylläkin ainoa vaateliike jossa oikeasti tänäpäivänä saa palvelua. eikä minun mielestäni kalliit hinnat liity mitenkään palveluun:D että kuule näin!
Liikkeitä ei ole kuin muutama = Kaikilla samoja vaatteita.
Mutta jos nyt on pakko paras valita, on se kai sitten Jack&Jones, vaikka siitäkin löytyy niitä vikoja vaikka millä mitalla.
Huonoin on ehdottomasti Jenkins-kellari.. en tiedä mitä vuotta ne sisäänostajat siellä elävät, mutta eivät ainakaan nykypäivää.
Missä toi viimiseks mainitsemasi liike oikeen porissa sijaitsee?
olisko vaiks ratsulan alakerras
MUn mielest jenkins on ihan ok ja onhan siel merkkei kute Levi's ja Jack&jones . Tosin siel ei paljo muit merkkei oo paitsi näit eitunnettui ja farkkuja löytyy lähinnä Bronxilta ,Jack&Jonesilta ja Levisiltä,Levisin farkkui on montaa eri malli se o plussaa .
Porissa on mun mielestä kanssa aika suppeet tarjonnat. Mikä on Jenkins kellari?
Jenkins on Teljäntorin kauppakeskuksessa oleva nuorten vaateliike. Se on hiukan samallainen kuin Jack&Jones ja Jim&jill mut siel on yleens kans alennuksii ,joka johtuu varmaan sen asiakasmääristä. Muuten ihan ok Paikka ite ostan tuolt Levisin Farkut ja nekin on nyt vaan 37.5 - 42.5 e.
laadukkaimmat vaatteet Porista miehille löytyy kyllä ratsulasta, ylimmästä kerroksesta. Myyjät ovat ihan ok sakkia, vaikka hieman totisia. Sokoksen vaateosasto on myös ihan ok, vaikka valioimat ovatkin siellä aika suppeat.
sokoksen tarjonta on valitettavan eläkeläismäistä. vaan ymmärtäähän sen, satakunnassa kun ollaan.
paras:vero moda.... muita ei voi ees sanoo vaateliikkeiks...
Jep. Vero Moda on kyl melkein paras. Mut vaan juuri Vero modan tuotemerkin vuoks. Sillä hyviä mallistoja jne.
usein saa vastaavan ja kestävämmän tuotteen edullisemmin muualta.
löytää trendikkäimmät kuteet, ja kun osaa tuunata, on huippumuodikas.
Naisten vaateliikkeissä on huono valikoima Porissa. Tampereelta löydän parhaiten.
Voi herätkää, on kyl iha tarpeeks valikoimaa naisille ja miehille... Tän kokoses kaupungis kyl iha tarpeeks vaateliikkeitä, vaatteit saa porist jokapuolelt: Citymarket, Prisma, Hong Kong, Jenkin's, crimson, yms halpahallit ja urheiluliikkeet ja kaikki kaupungi vaateliikkeet............
löytyy mikkolasta, prismasta.
kalliisti Thaimaaseen niin voitte teettää pukunne halvalla ja
jälki kuin aitoa Armania.
tulee räteille hintaa kun täytyy Thaimaahan asti mennä, jälki ei todellakaan ole hyvää, kyllä suomalainen työ on hyvää, mutta valitettavasti täällä ei enää tehdä vaatteita.
naiselle aina löytyy jotain Isokarhussa olevasta Flashista.
Ei mitään tusinatavaraa, vaan kaikkea hiukan erilaista ja melko edullista myös.
Hyvää palvelua unohtamatta.