Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Viagra kiihottaa

aina kun otan faijalta viagran salaa, muna alkaa seistä kuin hullu ja seisoo vuorokauden putkeen. Viagra siis kiihottaa mua ihan sikana ja siksi voidaankin kai puhua viagara-fetissistä!
4742
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Viagra on foliolevyissä, joten kyllä isäsi tietää asiasta ellei aivan dementiassa ole.

Äänestä

Viagra ei aiheuta seisokkia. Jos sinulla ei ole erektiovaikeuksia niin se seisoisi vuorokauden muutenkin putkeen riippumatta siitä otitko viagraa vai et.

Äänestä

Joopa joo....vai että faijalta...hahah....kun itse olet jo 40-50v. niin tokkopa faijasi Viagraa käyttää jos elääkään enää...hahah....ei kyllä kateeksi käy näitä feikkilässyttäjiä.

Mutta asiaan:Viagra ei vaikuta lähes mitenkään ihmiseen,jolla ei ole erektio-ongelmaa,eli oikein kansan kielellä sanottuna:ihmisellä jolla on ongelma (johtuu monesta syystä) ettei veri syöksy peniksen paisuvaiskudokseen,niin heitä varten Viagra on.Jos ei ole mitään ongelmaa niin Viagran vaikutus on lähinnä sykkeen kohoaminen,verenpaineen kohoaminen,kasvojen punoitus,kuumotus,painostava ja epämääräinen olotila.Tietysti jos Viagra "kiihottaa" niin kyllähän sen ottaminen aiheuttaa erektion,mutta se ei enää sitten johdukkaan Viagrasta vaan ihmisen sairaanloisesta ajatusmaailmasta.

Että voit jättää ne Viagrat isällesi,sillä sinun todellinen fetissi on päivästä toiseen tyttömäisten satujen kirjoittelu keskustelupalstoille.Onnea upeasta elämästä sinulle! :-)))))

Äänestä

täällä kirjoitetaan leikeistä ja fetisseistä, viagra kuuluu tonne erektiohäiriöiden puolelle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minua erityisesti! kirjoitti:

aina kun otan faijalta viagran salaa, muna alkaa seistä kuin hullu ja seisoo vuorokauden putkeen. Viagra siis kiihottaa mua ihan sikana ja siksi voidaankin kai puhua viagara-fetissistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu