Voisin tehdä töitä jollekkin seksilinjalle puhelintryttönä tai sitten huoratakkin saadakseni lisäansioita, mutta miten pääsen töihin esim. Seksilinjoille?
Joskus olen huorannut etsimällä miehiä netin kautta.
Joskus olen huorannut etsimällä miehiä netin kautta.
Vastaukset 10
Vanhimmat
lappu rinnuksille riippumaan OLEN HUORA JOTA VOI NUSSIA ILMAISEKSI,TAI PISTÄ LEHTEEN ILMOITUS JOSSA ON OSOITTEESI JA PUH.NUM.NIIN EIKÖHÄN ASIAKKAITA RUPEA ILMESTYMÄÄN
ja ilmoitus esim Sihteeriopiston sivuille kuvan kera (kasvot voit peittää)pieni sepustus itsestäsi ja palveluistas, siitä se lähtee. Vastaa vain numerolla varustettuihin ilmoituksiin, näin vältät ainakin osan tutuista. toivottovasti on apua. Toinen vaihtoehto on mennä sellaisiin yökerhoihin missä käy paljon liikemiehiä tai muuten tunnetaan alan paikkoina. JA VÄLTÄ PARITTAJIA ELLET HALUA ORJAKSI
Kirjoituksesi perusteella olet yllyttämässä prostituutioon. Etkö tiedä, että laki kieltää neuvomasta miten tehdään kauppaa itsellään ja ostaminen on kielletty. Tulemme tekemään haastattelun lähiaikoina ja tietonne saamme ip osoitteesta.
T: vanhempi konstaapeli, Virtanen.
Sunnuntain yövuoro (sunnuntai yölisät) sujuu varmaankin rattoisasti.
että olisi konstaapelilla tärkeämpääkin tekemistä, esimerkiksi kun vanhoja ihmisiä pahoinpidellään ja ryöstetään.Työt tärkeysjärjestykseen myös konstaapelilla, niin tavallinen ruunari joutuu tekemään,jos on liikaa töitä niinkuin konstaapelit väittää..
vituttaa lukea tuollaista. Tunnen 80 vuotiaan mummon joka ryöstettiin ja pahoinpideltiin hänen kotiinsa tunkeuduttiin väkisin, vietiin markkaaikana 10,000 markkaa, tekiät ei vielä ole joutunut vastuuseen.Että kyllä työsarkaa piisaisi, mutta mitäpä tuollaisen mumelin on väliä vaikka hänet mukiloidaankin, kun pitää uutta lakia valvoa..
Villi arvaus =)
Sun ei kannata soittaa, olet liian tyhmä huoraksi
eroottista hierontaa... [email protected]
nussimista joka reikään, pitkään ja hartaasti, kaikki tietysti paljaalla ja lopuksi satsi suuhun... [email protected]
Moi ota yhteyttä ja kerro mitä on tarjolla....
[email protected]