elikkä olen nuori mieshenkilö (18 v) ja suutelua päässyt harrastamaan muutamia kertoja tässä parin viime vuoden aikana.
Nyt en ole tosin puoleen vuoteen päässy edes suutelemaan kenenkään tytön kans ja mua sillain aina välillä vähä ahistaaki ku on niin pitkä tauko ollut ettei ole mitään säätöä ollut.. onko omituista??
Pidän tätä itse ainakin aika outona et tästäkin asiasta ressiä pitää repiä.
Tuntuu että kohta sama asia kun ei olisi suudellut koskaan kun on tuo puolen vuoden tauko jo ollut ja ei osaa enää mitään kun seuraavan kerran pääsee pussaileen?? Onko se niin että taidot ruostuu??
Onko muita joilla on pitkiäkin taukoja ettei ole suutelua yms mutta ovat sitä joskus päässeet tekemään??
outoako??
1
1675
Vastaukset
- pääset
suutelemaan. Joskus vaan on hyvä tilaisuus, ni käytä se. Mutta voithansä tehä itekkin aloitteen?
Ei suutelutaidot nyt niin hirveesti ruostu.
Ainoo huono puoli tuommoisen suutelutauon pitämisessä on se että kun seuraavan kerran pääsee suutelemaan on liiankin innokas.
Ja sit lasit särkyy ja toinen säikähtää jne.
Eli etene rauhallisesti suudellessasi.
Minun kamalin suutelukokemus:
Tyyppi työnsi heti välittömästi liian märän ja liian kylmän kielensä suuhuni. Ei edes mitään esilämmittelyjä yäk. Paras suudelma on rauhallinen ja ei hätiköivä.
Mut voihan se suudelma siitä tietenkin kiihtyä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M487139Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1163868Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463816Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e562096KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492002Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn461927Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka331920Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu21832Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj331435- 781293