Baarivaatetuksesta

Eli kuinka yleistä on mennä halloween teemaan pukeentuneena baariin? Pukeentuisitko itse?
1550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todellaki täytyy mennä. minä menen ainakin! jos vaan lähtee tarpeeks isolla kaveri porukalla ni se on just jees. sillon ei tartte hävetä ollenkaan ku kaikki ymmärtää että "noilla on halloween asut" mulla on kyllä niin nössöjä kavereita että ne riisuu vaatteet aina ennen baariin lähtöä mutta minä menen ainakin!!!!!!!! :D Hauskaa halloweeniä sulle! ja Biletäkkin kunnolla! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hemu kirjoitti:

Eli kuinka yleistä on mennä halloween teemaan pukeentuneena baariin? Pukeentuisitko itse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu