Ei taida enää Vallivaara-asiat kiinnostaa palstalaisia näitä muutamaa kiihkoilijaa lukuunottamatta, sen verran vähäiseksi on mennyt kommentointi. Hyvä näin. Keskitytään muihin, meitä lähempiin ja tärkeämpiin asioihin!
Laantuu aaltoilu
Talven tullen
9968
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Taidat olla ihan pölijä. Ei kiinnostus näy vain kommenteissa, vaan myös lukijoiden määrässä. Vallivaara-jupakkaa lukee tuhansia ihmisiä täällä. Ja hyvä niin. TOTUUS EI PALA TULESSAKAAN!
Ei ole tuhansia, joitakin satoja korkeintaan. Katsos kun se laskuri toimii siten, että se rekisteröi lukukerrat kaikkiin ketjun vastauksiin. Jos vastauksia on esim 10 kappaletta ja 100 ihmistä käy lukemassa niitä, niin laskurissa on silloin luku 1000.
Kuten olet huomannut, aloituksia, joihin ei vastauksia tule, luetaan muutamista kymmenistä kerroista noin 100 kertaan.
EI siis todellakaan ole tuhansia lukijoita! Näin se menee.
ole puttaalaisia.
Meitä muita lukijoita on aika paljon.
Tosi kummallinen laskuoppi sinulla. Et sinä tiedä, miten Suomi24.fi -keskustelun laskuri toimii. ÄLÄ PUHU OMIASI!!!
On aika törkeää nimetä Vallivaaran arvostelijat kiihkoilijoiksi. Se, millainen johtaja kunnalla on, vaikuttaa moneen asiaan. Muihin kunnan työntekijöihin ja sitä kautta kaikkiin kuntalaisiin. Ei ole kysymys mitättömästä asiasta.
Ja tässä taas hyvä esimerkki viestistä, johon yksi ja sama ihminen heittää omia kärkeviä vastauksiaan yksi toisensa jälkeen!
Pistähän lisää tulemaan!
(Aaltoilu)=myrsky vain lisääntyy, kun 11. nimi ilmestyy listaan. Luepa tämän päivän forumia sivulta 11.
vai onko vain "vaalimainosta",näyttäis pyrkivän Esa eduskuntaan.
Tunnen miehen ja uskon sen sanaan. Jos on sanonut että on valmis laittamaan nimensä listaan niin sen myös tekee. Hyvä Esa!!!!