Olen seurustellut ko.miehen kanssa ja alkaa pikku-hiljaa ahistaa jatkuva seksi. Miten on???
Monta kertaa päivässä ja aina mielessä, tuntuu et
käytännön asiat ovat hänelle turhuutta. Lisäksi on aika "tyhjätasku" ja käyttää minua rahallisestikin hyväksi. Onko tyypillistä?
Monta kertaa päivässä ja aina mielessä, tuntuu et
käytännön asiat ovat hänelle turhuutta. Lisäksi on aika "tyhjätasku" ja käyttää minua rahallisestikin hyväksi. Onko tyypillistä?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ihan tyypilliseltä kuulostaa..
Minusta skorpionit ovat todella lumoavia tyyppejä! Niinkuin joku täällä sanoi,he eivät ole kaikkein komeimpia mutta heissä on mystistä vetovoimaa joka kukaan ei voi vastustaa...ja se katse-sen vangiksi ken jää, ei vapaaksi enää pysty pyristelememään!
Nauti, älä valita! Antaudu skorpionin pistolle ja tunne se suloinen myrkky jota hän sinuun valuttaa!
(ja jos seksi tuntuu liialliselta,puhu kumppanisi kanssa asiasta. Kyllä skorpionikin kuuntelee ja ottaa opiksi-tosin siihen menee kauan. Itselläni on kestänyt lähes kaksi vuotta saada taottua järkeä skorpionimiehen päähän..huh!)
Mutta sellaisia ne skorpionit ovat.Heitä useimmiten rakastaa ja vihaa yhtäaikaa!
minäkin haluan JUURI SITÄ monta kertaa päivässä, kiihkeästi, vaikka työnikin hoidan, ja käytännön asiat!
Mulla ollut kaksi aivan mahtavaa skorppari miestä,kumpikin särki mun sydämen kylläkin. Haluaavat seksiä monta kertaa päivässä ja se paranee koko ajan.Mutta mua ei haittaa et on paljon seksiä koska olen itekkin skorppari;)Leijonan kans oon päässy aika lailla samalle tasolle seksuaalisesti.
Aivan hurmaava, totta tosiaan. Joskus ajatuksenjuoksunsa saa vaan minut pois tolaltani. Hän on aika vaativa ja mustasukkainen. Mutta olen hänen vallassaan, sillä rakastan häntä.
Ensimmäisen kerran eksyin tänne, nythän sitten selvisi, miksi aina seisoo. Pillua tekee mieli aina hereillä ollessa , harvoin saa, sekä vielä nään unta öisin, pillusta.
se skorpparimies, johon olen kallellaan? Ja mun kun tekis mieli valtavasti....
Siis voi kun olisikin joka päivä tai edes joka toinen....
Niin taas tätä.Olisikohan mahdollista,että meitä molempia kusettaa tuo samainen tyhjätasku skorppari.aina valmis paneutumaan.....luulenpa että vain omaan nautintoonsa,noh miks minä sitten suostun...hyvä kysymys?Missä hyvä vastaus?