Pekka ei onnistunutkaan penetroimaan rauhaa Sudaniin. Oliko sen kikkeli liian pieni vai olivatko sudanilaiset liian heteromaisia. Ainakin Pekan homokaveri kyllästyi sudanilaisiin miehiin, koska ne olivat kaikki heteroita. Pekka yritti kasvattaa Sudaaniin homoklaania, mutta epäonnistui pahasti. Naisiltakaan hän ei saanut tukea, vaan ne nauroivat Pekalle ja hänen homokaverilleen niin, että valkoiset hampaat vain vilkkuivat villisti. Sitten Pekkaa alkoi pelottamaan ja halusi palata kotiin silkkilakanoiden väliin nuoren homopojun hoiviin. Pekka tykkää työstään. Saa matkustella ja o0n hyvä palkka. Pekka on vapaamuurariperheestä lähtöisin. Se ja vain se selittää Pekan kansainvälisen menestyksen. Voimmeko me Pekan palkan maksajat olla nyt onnellisia Pekan menestyksistä?
Pekka ei onnistunutkaan
Sudanissa
11344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Minä kun luulin, että se oli Jan Pronk joka sai lähtöpassit. Mutta kaipa tiedät muita tiedotusvälineitä paremmin asiat?
http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/YKn erityisedustaja lähti Sudanista/1135222501268
Haavisto ei toimi, muuta kuin EU:n asettamana lähettiläänä.
http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/EU-lähettiläs Haavisto Rauha ei kiinnosta Darfurin osapuolia/1135222004333
Pekka epöonnistui pahasti. Hän ei osannutkaan selittää noille tummille heteromiehille anaalipenetraation ihanuutta ja sitä, että pyssyä voi käyttää muuhunkin tappamiseen. Pekka ei onnistunut selittämään noille miehille, että pyssy on oikeastaan freudilainen fallossymboli ja lisääntymivietin ääripää ja sitä voi ihan hyvin käyttää seksileikkivälineenäkin. Pekka kyllä selittämättäkin tietää, että kalashnikov homon anaalissa tekee kutaa. Mutta joku homma meni meni pieleen. Ehkä hän seuraavalla kerralla onnistuu.
Siellä jopa useita vaimoja miehillä, miten suhtauvat homoon. Melkein voi arvata. Leikkaisivat kikkelin poikki jos tilaisuus olisi. Kyllähän se kauhistus omankin maan kansalaisile, mies lähettiläs kulkee tumma poika vaimonaan, vai kumminpäin lieneekään osat. Tuleeko homovainot suomeenkin? ainakin vähän saisi kikkeleitä leikata.
Eikö hänenkin pitäisi olla vaikkapa Helsingin kaupunginjohtaja, olisi sitten homobaarit kulmilla
katsotaanpa vain, samanhenkiset antavat toisilleen mitskuja. Todella ikävää suomalaisten enemmistön kannalta kun tuommoisia valittu edustajiksi, lähettilääksi. Olen todella pettynyt.
Sanovat että Pekalla on vieteri mulkku, kuulemma pystyy naimaan itseäänkin persesilmään, jos voimoke sattuu olemaan poissa.
onko tehty, peruskoululaisen nukkumaanmenoaika alkaa jo olla ajankohtainen...
Tietääkö setä miksei Pekkaa kiinnosta naiset, onko Pekka sairas? mikä siinä tumman pojan persesilmässä kiinnostaa!
Tätäkö tarkoitat vai mitä uhoot tuota homofobiaa?
on homppelien valtakunta.
DE GRÖNÄ odottavat myös kukkalähetystä Afganistanista. DE GRÖNÄ uskoo unikon voimaan.