Ihan vahingossa eilen illalla johdin rakkaani laittamaan mua pyllyyn. Sormipyllyleikit on olleet repertuaarissa jo pitkään, mutta vain yksi epäonnistunut anaaliyhdyntä n. puoli vuotta sitten... kunnes nyt tämä! Jee! Olin ihan hämmentynyt ja itkin ja nauroin yhteisen orkun jälkeen. Nimittäin kun on herpestulehdus tuolla etupuolella, pääsi näin käymään, kun oltiin kuitenkin kuumina. Piti vain jakaa tämä teidän kanssa, ajatelkaa, musta tuntuu, että nyt aukeaa aivan uusi maailma... Hip hip. Pyllyneitsyys meni!
Jippii! Huhhuh!
Tytsy-81
21127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olen tosi onnellinen puolestasi, mimä olen halunnut totettaa tuon fantasiani jo pitkään, ja se päivä on nyt lähellä. Anna vinkkejä!!!
Mies 35v
No siis tämä sattui niin, että kun tosiaan tuonne etupuolelle ei ollut menoa, niin touhusimme sitten normaalia sormi-pyllyjuttua.
Meillä on uusi silikoniliukaste, joka toimii pillupanossa hyvin, mutta vanha kunnon paksu jelly tarvitaan sormipyllyleikkeihin. Nyt vähän vahingossa tuli kullan sitten laitettua molempia tuonne pyllyyn.
Makailtiin siinä sitten yhden sormien aikaansaaman orgasmin jälkeen, ja minä johdin sitten tuon peppuvaossani pyörivän peniksen sisääni... ja hyvin hitaalla tahdilla vain kokeiltiin, että miten se liikkuisi siellä. Kulta vähän kyseli, että tarviiko lisää liukastetta, mutta minä totesin että sanon kyllä sitten.
Ei tarvittu, ei koko aikana. Tahti kiihtyi, mutta kulta silti kehui jälkeenpäin, että hauskaa että tuossa touhussa tuntuu pienemmälläkin tahdilla hyvältä, peppu kun tietenkin on pimppiä tiukempi...
Vinkkejä siis kai tuo silikoniliukaste paksumpi, ja rauhallinen tahti, ja kunnon avaus! Eli ennen kuin sormiakaan työnnetään pyllyyn, sitä kannattaa nuolla ja "paijata", aukeaa paljon paremmin... eli jos naisesi ei vielä ole pyllyleikeistä innostunut, ne kannattaa ensin opetella. Aivan paras leikki ikinä on pimpin nuoleminen sormia pilluun, ja sormia pyllyyn - noin minut on alunperin saatu pyllyleikkeihin mukaan.
Pidä hauskaa!