SNKY naurettavaa

Naurettavaa pelleilyä noilla poikasilla. Siellä on kuulemma riveissä 12 vuotiaitakin. Mitä idiootteja!
3212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Tuo äänestys ei kerro mistään muusta kuin siitä, että uusnatsi Väinö Kuisma ja hänen pari kannattajaansa ovat jaksaneet tuntitolkulla klikkailla ääniä itselleen sivulla: äänestyskertojen määrää ei nääs ole mitenkään rajoitettu. SNKY:n todellinen kannatus tulee olemaan korkeintaan 0,1 % luokkaa.

    Äänestä

  • SNKY:n jäsenet ovat selvästi pedofiilejä!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saaristo kirjoitti:

Naurettavaa pelleilyä noilla poikasilla. Siellä on kuulemma riveissä 12 vuotiaitakin. Mitä idiootteja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu