Tykkään naida vaimoani, kun hän ei ole paskantanut muutamaan päivään. Nautin siitä kun tungen kyrpäni hänen perseeseen paskan tursutessa kaluni ympäriltä. Vaimoni pitää siitä myös.
Tämä on mielestäni ihan normaalia.
Tämä on mielestäni ihan normaalia.
Vastaukset 7
Vanhimmat
hieno harrastus
Tapa itsesi saatanan pervo! Tuollaiset oksettavat paskakasat ovat maailman häpeä tahra! Vitun paska, kuole! Siis hyi saatana! Tapa itsesi! Villä kurkkusi!
ET ANSAITSE ELÄÄ!
Huomio huomio; ilmoitusasia: Tässä on normaali mies. Huumorintajuinen, positiivinen, kiltti ja hyväntahtoinen, kaikin tavoin asiallinen kaveri. Kohteliaskin kuin mikä. Ottakaapa naiset rohkeasti yhteyttä! Takaan etteivät repertuaariin kuulu änkyräkännit, raivokohtaukset, perheväkivalta, pitkiksi venähtäneet reissut saati pienikään vilunki. Näkeehän sen nyt jo kirjoitetun tekstin perusteella; sehän on tasavaluonteinen, lupsakka Normaali Mies!
Tää oli varmaan tsoukki...buahahah
Vaimo on ruikulilla ja pieraisee,niin reidet ja seinät on ylt ympäriinsä paskassa
Niin jälkisiivous käy mukavammin.Hierotteko kakkendaalia toisiinne?
Onhan se tiietty kautta aikojen että osalla on (omituinen) mieltymys eriteleikkeihin.
Liekö sitten se kehitysvaihe jäänyt päälle...
Mutta jatka vaan jos siltä tuntuu, ja vaimos tykkää kanssa.