miten kävi

puistolan tapulissa, oliko jättimenestys, vai menikö penkin alle? Ketä oli paikalla ja syntyikö keskustelua ja mistä aiheesta.
1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oli ainakin porukkaa, koska iso persu panderolli tempoili tuulessa ja teltta oli laitettu seinän viereen. Ihmisiä oli teltan edessä, en sitten tiedä oliko yleisöä vai ehdokkaita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään tuulisessa kirjoitti:

puistolan tapulissa, oliko jättimenestys, vai menikö penkin alle? Ketä oli paikalla ja syntyikö keskustelua ja mistä aiheesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu