Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ahvenanmaalla "yllättävä"

tasuri tänään,TamU 2 ja Haka 1. Ei huono lappu,toistaiseksi...
4265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt Mifk saisi jo pikkuhiljalleen niitata verkot rullalle, muuten KuPs tippuu liigasta ja sekö minua kismitäisi.

Veikkaus puhuu että sopupeliä ei ole ja sitten ei ota koko kohdetta listoille, kyllä vähän haiskahtaa tämmöinen pelleily kun on yksi tärkeimmistä pelistä menossa.

Veikkaukselle pitkät!

Äänestä
  • Pitää sopuilla kun kyvyt ei riitä

    Äänestä

Hahahaaa.... mahtaa vituttaa? Mulla on siihen x2 Getafen kanssa tuplana!

Äänestä
  • sitten kävi,että Haka petti miut.Oletko onnellinen nyt ? Veikkaustahan tämä vain !
    Taidanpa mietiskellä illaksi vielä pari lappua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fazonk kirjoitti:

tasuri tänään,TamU 2 ja Haka 1. Ei huono lappu,toistaiseksi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu