Kertokaapa tytöt/naiset, jotka olette antaneet miehen laueta kasvoille, ensimmäisestä kerrasta. Minkä ikäinen olit, miten tilanne eteni siihen, kenen aloite, missä asennossa, missä paikassa, miten suhtauduit asiaan, miten mies suhtautui, mihin pyyhit? Jos olet antanut sen tapahtua toistekkin niin olisi hienoa kuulla myös viimeisimmästä kerrasta.
Kasvoille
Alias-82
77649
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Eka kerta tapahtui Sallassa kavereiden mökillä kun olin 16. Silloisen poikakaverin kanssa oltiin käyty saunassa, alettiin pussailla saunan eteisessä pyyhkeet päällä ja pian olinkin jo polvillaan ottamassa suihin. Olin ottanut pari kertaa aiemminkin tältä pojalta suihin ja niellyt. Nyt poika kysyi haluaisinko kokeilla naamalle tulemista, oltiin pornofilmeistä sitäkin hommaa kateltu. Suostuin ja suihinoton lopuksi poika runkkas tavarat mun naamalle. Ei se pahalta tuntunu ja poika tietenkin tykkäs kovasti. Kun poika oli valmis niin kävin vielä saunassa pesemässä tavarat pois. Tehtiin homma muutaman kerran sen vuoden aikana. Ei oo muut miesystävät sen jälkeen asiaa pyytäny, varmaan suistuisin jos kysyisi, ainakin voisin kokeilla.
Oltiin yhen 21 vuotiaan miehen bileissä. Mä jäin sinne sit niiden kundien kans, juotiin siin sidukkaa ja alettiin nuolee parin niistä kanssa. Hommahan meni siihen että yks niistä kysy haluisinko kokeilla ottaa suihin. Otin niiltä kaikilta vuorotellen spermat suuhun siinä olohuoneen sohvalla,oisko niitä ollu 8 tai 9 miestä. Ja piti niellä aina välissä kun kuulema suihinotossa pitää niellä. Olin ihan kännissä, ja aamulla sitä spermaa oli sitte tukassa ja vaatteilla ja naamassa ja kaikkialla. Mä oon rakastanu spermaa siit lähtien ja kerran otin yheltä hyvännäköseltä jätkältä loppuun asti poskeen metrossa ku se suostu antaa ku mä kysyin nätisti eka,hihihi :P
olet reipas tyttö!
toivottavasti tavataan?
Olin 17, tilanne eteni siihen ihan normaalista peuhaamisesta poikaystävän luona. Aloite oli itseasiassa minun, sillä tiesin sen kiinnostavan poikaystävääni. Olin polvillani poikaystäväni seisoessa edessäni runkaten. Tilanne kiihotti minuakin kovin, sillä poikaystäväni oli selvästi todella kiihottunut tilanteesta. Enää en kyseisen herran kanssa ole ollut aikoihin, mutta olen jokaisen mieheni antanut laueta kasvoilleni, jos asia on heitä kiihottanut, sillä seksi on parhaimmillan ainakin minulle, jos oman nautintoni lisäksi saan tuottaa toisellekkin äärimmäistä nautintoa..Ja siinähän se miehen nautinnon näkeminen oikein konkretisoituu, kun näkee hänen purkautuvan.
Olin varmaan 16, kun san ekan kerran kasvoille. Oltiin nuorisoporukassa dokailemassa puistossa, jossa otin yhdeltä kundilta sitten suihin illan edetessä pusikossa..Just semmonen perus teinipeuhaushan se oli, mutta siinä sitten sain mällit naamalle polvillani pusikossa Ü Tykkäsin jotenkin tilanteen tuhmuudesta silloin, ja tykkään kyllä edelleenkin saada kasvoille varsinkin, jos sitä laukeamistilannetta on muuten edeltänyt jokin "tuhma" asia esim. nyt vaikka tommonen yleinen paikka. Ei viimeisin, mutta riettain kasvoille saanti on mulla ehdottomasti se, kun kerran olin kahden kundin kanssa, ja molemmat laukesivat yhtäaikaa naamalleni ja sainkin melko muhkean kuorrutuksen :) Tilanteen tuhmuutta lisäsi se, että molemmat kundit olivat posliineja. Joku siinä kiihotti niin pirusti, kun kaksi kiiltävää paljasta posliinikullia sylki lämpimät miehiset keitot naamalleni kovalla paineella..
Olin 15v kun samanikäisen pojan kanssa harrastettiin eka kertaa seksiä. Jätkä pani mua normaalisti lähetyssaarnaaja-asennossa ja lopuksi täysin varoittamatta otti kalun ulos, tuli minun päälle polvilleen ja runkkas spermat mun naamalle. Tuijotin vain monttu aika ihmeissäni että mitä oikein tapahtui. Oli kuulemma pornofilmeistä nähnyt mitä pitää tehdä.
Miesystävä tuli kasvoilleni omien sanojensa mukaan vahingossa, vaikka minusta kyllä näytti että se oli lähinnä päämäärä.
Mutta mitäpä tuosta, saihan sen pyyhittyä pois. Oli itseasiassa mahtava kun sai kuuman satsin poskille kun oli ensin imenyt aivan kivikovaksi. enkä jäänyt itsekään ilman.
Jos miehesi/poikakaverisi tykkää niin anna mennä.