Toivolalla tiukat paikat!

Kiista valmentajan ja pelaajien välillä johtaa väistämättä johonkin ratkaisuun. Eli Toivola lähtee tai joku pelaaja.
Jos sarjataulukkoon katsoo, niin se on Toivola.

Onkohan se Jukka Koivu vielä käytettävissä?
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En missään tapauksessa suosittelisi valmentajan vaihdosta eilisen perusteella. Ei Lukko pelannut huonosti, TAPPARA on vaan niin saatanan HYVÄ joukkue!!!

Äänestä

toisin päin? Toivolalla on vedenpitävä sopimus. Toki lukko voi erottaa Toivolan, mutta liksa juoksee....Onhan Lukolla varaa, joukkueessakin on monia pelaajia ufo-liksoilla...RTK:n kautta raha kulkee, onhan se Lukon oma firma. Santala sieltä pitäisi poistaa, mies ei saa mitään aikaan...valehtelen, saahan se sekasortoa aikaan.

Ja onhan Toivola lähdössä muutenkin, rahastaa vaan rahat omakotitaloon Hämeenlnnaan....valmentaa tulevaisuudessa HPK:ta, kunhan Jalonen saa maajoukkue-pestin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanha-rauma kirjoitti:

Kiista valmentajan ja pelaajien välillä johtaa väistämättä johonkin ratkaisuun. Eli Toivola lähtee tai joku pelaaja.
Jos sarjataulukkoon katsoo, niin se on Toivola.

Onkohan se Jukka Koivu vielä käytettävissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu