Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kolmas

4.11.illaksi alle 40v miestä kolmanneksi.jos olet katseen kestävä jätä yhteys tietosi.terv.pari mies 33 nainen 30.ei ensikertalaisia.
32398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ottakaa yuhteyttä, olen valmis ottamaan osaa leikkeihinne!

Äänestä

hei täs ois 27 v mies vaasasta myös ekaa kertaa matkassa mitä haluisitte tehä ja mistä päin ootte laittakaa viestii [email protected] jos kiinnostaa tietää lisää.

Äänestä

Moi!!
Mielenkiinto heräs...
Olen siisti,luotettava 3kymppinen mies.
[email protected]

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tupla kirjoitti:

4.11.illaksi alle 40v miestä kolmanneksi.jos olet katseen kestävä jätä yhteys tietosi.terv.pari mies 33 nainen 30.ei ensikertalaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu