Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TEPPO RYÖSTÄÄ PAFFIN

West Ham - Arsenal 1 5,75 (Peruste: Mr. Tevez; mielestäni Arsenal on vain hieman parempi..arvio: 30/30/40, eli West Hamille hei!

Atalanta ( 1) - AC Milan 2 3,10 (mieletön kerroin ja vielä varma! AC:lla ei ole varaa hävitä, joten hyökkäysinto jatkuu 100% varmuudella 90 minuuttia)

Djurgårdens IF - Luleå HF ( 1) 1 3,00 (tälle vedolle ei ole mitään muita perusteita kuin ok kerroin, Luulaja on parempi, mutta pyhän kunniaksi Eläintarha tekee vikan tyhjiin hei!)
71478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kerroin 53,47, vointon osuessa rahaa 2700 e. Jos tää ei osu, niin pelitilillä ei ole tarpeeksi! Jos ei osu, niin 100 e ja sillä pärjäillään följande sex dagar et sillei hei!

Äänestä

Länsi-Kinkku vie et sillei hei!

Äänestä
  • Arsu on nyt turannu kaks peräkkäistä tasuria (Everton ja Moskovan TsSKA ) kyllä se nyt voittaa, Evertoniakin vastaan tuhri maalipaikkoja urakalla.

    West Ham tti voiton Blackburnista, mutta kyllähän huonotkin jengit joskus voittaa, mutta tänään ei oo West Hamin päivä, Arsene Wenger repii kalsarinsa Upton Parkilla, jos Arsu nyt häviäis, ja sitä se ei tee.

    Äänestä

Tevez ei pelaa

Äänestä

Vedä nyt ainakin 3 kohdetta lisää, kuten normaalisti veikkaat, saa katsos porukat peesailla, siis ne idiootti porukat ja 7 tonnia viikossa tilille, et sillee hei!!!!

Äänestä

tosi hyvät tipsit..
milan voittaa!!
hah,hah!!!
piti olla varma voitto!!
tunnusta faktat..
et tiedä italian futiksesta oikein mitään..
en minäkään
x)
ps..voi olla tietty sopu peli.. hah,heh
west hamin voitto oli hyvin arvattu..kanuuna miehistä ei ole tällä kaudella mihinkään
luleå taitaa myös voittaa joten yksi oikein kolmesta..tosi hyvin..osumis prosentti 33.33..onnea

Äänestä
  • yhdys sana mies

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teppo.moi kirjoitti:

West Ham - Arsenal 1 5,75 (Peruste: Mr. Tevez; mielestäni Arsenal on vain hieman parempi..arvio: 30/30/40, eli West Hamille hei!

Atalanta ( 1) - AC Milan 2 3,10 (mieletön kerroin ja vielä varma! AC:lla ei ole varaa hävitä, joten hyökkäysinto jatkuu 100% varmuudella 90 minuuttia)

Djurgårdens IF - Luleå HF ( 1) 1 3,00 (tälle vedolle ei ole mitään muita perusteita kuin ok kerroin, Luulaja on parempi, mutta pyhän kunniaksi Eläintarha tekee vikan tyhjiin hei!)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu