Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tyynyllä?

Miten tyynyn kanssa tulisi touhuta,olen lukenut joskus että tyyny on kelpo väline naisen itsetyydytyksessä.

Löytyisikö mistään mahdollisesti kuvalinkkejä tekstineuvonnan lisäksi?

Kiitän ennakkoon asiallisista vastauksista.
89327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

jos on osatakseen

Äänestä

mm. ryhmä
http://groups.yahoo.com/group/pillowluvin/
jossa on kaikenlaista juttua tyynyllä tyydyttämisestä sekä kuvia ja muutama videopätkä. Vaatii kyllä rekisteröitymisen sähköpostiosoitteella, mutta ei maksa mitään.

Äänestä

Olen jonkinverran ilman kehumisia ollut naisten kanssa tekemisissä.
Tapasin erään naisen joka oli suhteessa ,meillä toimi hyvin mutta yhdyntään hän ei suostunut koska oli pitkä suhde itsellään oman miehensä kanssa,jotakin luultavasti suhteessa puuttui.
Kuitenkin muut asiat miellyttivät,ennen suuseksisessiota johon hän oli ihan hullaantunut,(ilmeisesti se konttoristiaviomies ei ollut koskaan kuullutkaan moisesta),hän oli kyljellään minuun päin ja laitoin käteni hänen jalkoväliinsä siten että kämmen oli pakaroiden päällä,siitä alkoi hänen oma liikehdintänsä rannettani vasten joka tuntui käsittääkseni äänistä päätellen tosi hyvältä.
Tästä päätellen luulen että kohtuullisen jäykkä tyyny pystyasennossa haarojen välissä toimii.
Siinä sitten alat hieromaan itseäsi tyynyä vasten.

Äänestä

Mä olen kokenut sen että laittaessani käteni naisen jalkovälistä läpi pitäen pakaroista kiinni niin nainen aloittaa liikehdintänsä heti kun ranteen kylki on saanut kosketuksen häpyhuuliin.Eli tyyny jalkojen väliin ja reisien puristuksella kiinni niin siitä se alkaa.

Äänestä

Näin kerran kun sisko hinkkasi itseään nahkapalliin tai mikä se nyt on, semmonen missä pidetään jalkoja kun ollaan sohvalla.
Aika kovaa se sitä teki kun se silleen narskui jonka takia meninkin äimistelemään, näytti kyllä tekevän todella hyvää.

Äänestä
  • Mis asennos se oli? ja mitä sil oli päällä?

    Äänestä

  • veed kirjoitti:

    Mis asennos se oli? ja mitä sil oli päällä?

    Yöpaita tais olla vaan päällä.
    No se niinku makas sen pallin päällä hajareisin ja silleen ratsasti siinä.
    Kuinka niin?

    Äänestä

Olen ymmärtänyt että moni nainen tyydyttää tyynyllä.
Iso tukeva satiininen tyyny jalkoväliin tukevasti ja ratsastamaan.
Eihän sitä kasillä tarvi hangata vaan lantion heilunta hoitaa homman.
Eipä miehiltä moinen onnistu harmi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokematon tyttö kirjoitti:

Miten tyynyn kanssa tulisi touhuta,olen lukenut joskus että tyyny on kelpo väline naisen itsetyydytyksessä.

Löytyisikö mistään mahdollisesti kuvalinkkejä tekstineuvonnan lisäksi?

Kiitän ennakkoon asiallisista vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu