sinulle, tulin tuulen mukana...

tumma mies, minä vaalea nainen..miten käy tässä suurten ratkaisujen jälkeen? onko avioliitto, lapsi, yhteinen elämä tulossa? kiitos sinulle.
1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Seurassanne paljon särkyneitä sydämiä, kyyneleitä, surua. Vaikka jäävät taaksenne, seuraavat myös tulevaan. Syövät luottamusta.. olette yhdessä, mutta polkunne ei ole ruusuilla tanssimista. Ei mitään pahaakaan, mutta älä odota että kaikki olisi helppoa. Melko pian tulet raskaaksi hänelle, muodostatte perheen. Yhden lapsen näen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äimän käki kirjoitti:

tumma mies, minä vaalea nainen..miten käy tässä suurten ratkaisujen jälkeen? onko avioliitto, lapsi, yhteinen elämä tulossa? kiitos sinulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu