jooko?tiedän että sä haluat!tee se!
soittaisitko mulle please,tänään!
Nimetön
222521
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
no ootas vähän sitte..... mä....
Mitä asiaa sulla olis sydämellä? Voithan Sinäkin kirjoittaa vaikka kirjeen.
Perustele varsin hyvä syy, niin soitan.
Numerohan mulla on, koska lähetit viestin.
kenelle tarkoitettu, mutta minä en ole pyytänyt ketään soittamaan! Nolottaa jo muutoinkin..ja eikö viestejä voi aina poistaa..kännyissä on olemassa sellainen poista nappikin..;)Jos niinku harmittaa ylimääräiset viestit! Miten tarkkaan yleensä muuten luet ne viestit, kun vielä eri perusteluja tarvitset..:)
vastaukseeni, eikö tarpeeksi hyvä syy ole vain... halu tutustua toiseen vähän paremmin..ei siinä sen kamalampaa..:)
sulle lähettänyt...kerro ...kerro...utelias. Oonko...varmaan en ihan järjissäni ole ollut.
oli joutunut syödyksi elävältä...
No ei vaiskaan...
Hän oli herännyt aamulla käärmeenä, ja ei sen koommin ole viestejä näppäillyt. Tämä taas on tosi.
laitoinko viestin!!!!!!!!!!Milloin !!!!!!!Ilmeisesti sekoilin tai vahingossa viesti lähti sinulle. Kerro edes numeron kaks viimeistä!!!!!!Anteeksi!!!!!!!!!!!!
soittaa. Sen on lähdettävä omasta halusta aina. Minäkin soitan ja lähetän viestejä niille joista pidän. Tosin saatan poistaa numerot, joista ei ikinä tule viestejä ja tai soiteta mulle.
tämän viestini. Haloo. On numero on, siis sinun.
Juksaat!
Niin, se numero.
Mulle tai Nimetön -nimisiä ei löytynyt yhtään kappaletta. Sori, en kyllä saa sinuun yhteyttä.
M***, T..... hah
Harmi, kun ne aina kysyy lisätietoja. Ihan kun noi tiedot ei riittäis.
Ei ole puhelinta, numerostakaan ei tietoa.
piip piip. olit taas varattu. Kaipaus.
kädessä, mut mä en tiedä onks se oikein???
...
numerossa vastaa kun ainakin joskus soitin jollekin niin et sieltä vastasi väärä ihminen. numero oli kyllä oikea.
..ole vastannut aiemminkaan..numero vissiin vaihtunut??Sinäkin tiedät minun numeron voisit itsekin soittaa..