USA:n pressanvaalit ovat mielenkiintoiset.

Gore on hyvin vielä muistissa. Saadaanpa nähdä kenet oikeus tällä kertaa määrää pressaksi.
289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on sielläkin vaikea löytää, koska paikalliset niinistöt rynnii siellä puolueiden ehdokkaiksi.
Bush hyvä esimerkki tästä.

Core ? olisko hänkään nyt niin hyvä?
Hänelläkin on takanaan salaseura kytkös
ja Hilary C. on taas noitien järjestön jäsen.

Yksinkertaiseti Pressan tehtävään ei ole tarjolla henkilöä jolla ei olisi jonkinlaista Hyväveli tai Hyväsisko kytköstä.

Mutta aina parempi jos se kytkös on siionisteja vastaan

Äänestä

kuten ei viimeksikään, punikkinassikka, mutta oikeus voittaa eli¨

Rumsfeldt for President 2008!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


P. Veli kirjoitti:

Gore on hyvin vielä muistissa. Saadaanpa nähdä kenet oikeus tällä kertaa määrää pressaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu