Merja Vanhanen kertoo, että avioeron jälkeen ei Matti Vanhasta ole paljon pariskunnan yhteiset lapset kiinnostaneet. Matti on ollut lapsiin yhteydessä vain parin puhelinsoiton verran.
Ilmeisesti Matti Vanhasella kaikki aika menee seksististen tekstiviestien lähettelyyn ja naisten vokotteluun. Ei ihme, että Susanna Kuronenkin sai jo tarpeeksen.
Ilmeisesti Matti Vanhasella kaikki aika menee seksististen tekstiviestien lähettelyyn ja naisten vokotteluun. Ei ihme, että Susanna Kuronenkin sai jo tarpeeksen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
juoruämmien juttuja.
Merjako valehtelee?
Mies,tuskin paljon nukkuu,aina matkoilla.
Paskapuhetta! Lapset asuvat Matin luona enimmäkseen, ainakin naapurista näin näkyy!
Eipä ole lapsia Vanhasen omakotitalossa eron jälkeen näkynyt.
Tämähän on törkeää.
Hirvittävää, että lapset joutuvat kärsimään vanhempien riitelystä. Eivät lapset ole mitään lemmikkejä, jotka jossain vaiheessa otetaan ja sitten nukutetaan kun niihin on kyllästytty. Ei tätä tosin lemmikkieläintenkään kanssa saa tehdä, sillä tuntevia olentoja nekin ovat.
Nyt meni loppukin maku Matti Vanhaseen.
Olet kyllä tyhmä! Koko teksti on provo ja sä täällä jauhaat.