Moni jäi ulkopuolelle.
Ympyrä sulkeutuu
yksi niistä
212148
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
on tullut sisäpiiri....
juu nii on ainaki yhestä jutusta...
aina tiesit heti tulla,
maailmanlaajuinen radioaaltoko sulla.
On teitä kourallinen vainen,
pauloihin meinas moni jäädä,
myös tämä jäärä.
Onnea ja menestystä valitsemallenne tielle.
....
jo...
Ympyrä sulkeutuu, aikuinen mies ryömii takaisin vanhan äitinsä perseeseen.
Äiti pääsee vihdoinkin abortoimaan vässykän.
Kuulehan huoranpenikka, äiti kuoli vuosia sitten.
Mikä sinua vaivaa, että pitää ilkeillä tuolla tavalla?
Aikuinen mies loisii äidillään. hmm
0ikein ja luonnollista.
parisuhteeseen kelpaamaton
Kuka mies, laita kirjain ja sun?
Tai sitten se oli/on kelpaavampi kuin sinä koskaan. Ehkä jopa sellainen joka voi valita ja pudotella enimpiä vaimoehdokkaita poiskin, tyttöystävä-naisystävä karsintojensa ohella..
Piti tämäkin tulla ilmoittamaan😆 Menikö perille?
No tuskin😂
Aina menee lopulta.
ei kannata yksinkertaisten (sinunkaan) höpötellä asioista joista et tiedä ja jotka ei sinulle tai muillekaan ulkopuolisille kuulu. Tyhmä. Vanhemmat kuolleet vuosia sitten.
Olette jo 6 vuotta pähkäilleet tuota? Onks järkee vai ei?
https://youtu.be/D6JZnBcyWps
no voi hitto. niin jää kyllä
Tuo yksi kommentti äidin ja pojan suhteesta vähän yksin kertainen kun puhuu loisimisesta.On täysin mahdollista ,että poika pitää huolta äidistään ja osallistuu talous menoihin ja muihin askareisiin. Kaikki ei halua laittaa äitiään esim.palvetaloon,jos äiti ei itse halua.Jos on vuokra asunto ihan järkevääkin Suomessa on korkeat vuokrat.Näin tekee moni kunnollinen poikamies.
Mä oon famous, mun vihamiehet on heinous ku mä niille fleksaan oon shameless, ne on aimless niil on eines, ne miettii miltä tuntuu olla famous
Just joo noloo lyrikkaa
On erittäin hyvä ja kunnioitettava asia, jos aikuiset lapset huolehtivat omista vanhemmistaan tai isovanhemmistaan ja asuvat heidän kanssa tai lähellä.
Niin sulkeutuu. Vihdoinkin🔥❤️🔥💫✨🪐🙏🪽