todella harhaan tällä palstalla kuten eräs tuolla alempana kirjoitti?vaikka ajatus tuntuu naurettavalta niin kun tarkemmin rupeaa ajattelemaan niin miksi se ei voisi olla totta.ajatelkaapa miten paljon täälläkin sivustolla on vihjattu todella hyviä suorastaan pomminvarmoja kohteita joilla ei pitäis olla kuin yksi merkki mutta siitä huolimatta todellisuus onkin ollut sitten jotain muuta.ja ihminenhän on helposti harhaanjohdettavissa niin tälläiset palstathan ovat juuri hyviä keinoja toteuttaa sellaista strategiaa!voin hyvin kuvitella kuinka esim veikkaus ja ammattimaiset vedonlyöjät nauravat partaansa ja vetävät isoimmat voitot omiin liiveihinsä kun me tavikset pelaamme juuri kuten he meidän juuri haluavatkin tehdä.
ps: itse en ole mikään salaliittoteorioihin uskova mutta siellä missä liikutellaan isoja summia rahaa niin sinnehhän ne sopivat kuin nyrkki silmään.
ps: itse en ole mikään salaliittoteorioihin uskova mutta siellä missä liikutellaan isoja summia rahaa niin sinnehhän ne sopivat kuin nyrkki silmään.
Vastaukset 3
Vanhimmat
tälläkään sivustolla on voittoa tekevä epäilen että aika harvassa ovat että kellekkähän ne veikkauksen palauttamat voitot menevät kun ei ne ainakaan täällä pyöri?ja käsittääksen se on todella suuri se prosentti minkä se pelaajilleen palauttaa.
Eli ihmiset-SUHTAUTUKAA VARAUKSELLA-kaikkeen mitä täällä suositellaan!
Ps. mun tipseihin-löytyvät sieltä pari pykälää alempaa!
Oli tarkoitus kirjoittaa, mut kun pomo vahtaa selän takana!