205 lämppärin kennon vaihto?

onko kokemuksia kennon vaihdosta? onko suuritöinen homma? mitä kaikkea joutuu purkamaan?
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se on nopea toimenpide. ota vaan ratin alamuovi pois niin pääset lämppäriin käsiksi. siis tämä pätee perusmalleihin gti:stä en tiedä

Äänestä
  • täytyy alkaa remppaan sitten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pösö rules kirjoitti:

onko kokemuksia kennon vaihdosta? onko suuritöinen homma? mitä kaikkea joutuu purkamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu