Häviö

Kyllä häviö tulee meille demareille kun näin vähän on täällä.Minä en ihmettele kun meijän puolueessa ministereinä on vain näitä YLIoppilaita.Mihinkäs se pökäsi meijän tyttö ministeri se joka nosti optiot noille isoille herroille.Kyllä työpaikkalla on ollut vit...luita minulle kun olen demari.
374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taitaa olla ihan pönttö tuon viestin kirjoittaja, jos luulee jonkun ottavan hänet täydestä. Pikkuisen tekstianlysiä kannattaisi yrittää tehdä, ettei munaisi noin pahasti itseään. Vai onkohan tullut otettua pari paukkua liikaa?

Äänestä
  • ostivat vaalivoiton, sen takia nyt ei uskalleta koskea viinaveroihin kun voi kansa suuttua kun siltä otetaan tikkari pois.

    Äänestä

  • demarit kirjoitti:

    ostivat vaalivoiton, sen takia nyt ei uskalleta koskea viinaveroihin kun voi kansa suuttua kun siltä otetaan tikkari pois.

    Juot nopeammin itses hengiltä. Et näytä kuitenkaan olevan elämääs tyytyväinen muuta kun päissäs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tullee kirjoitti:

Kyllä häviö tulee meille demareille kun näin vähän on täällä.Minä en ihmettele kun meijän puolueessa ministereinä on vain näitä YLIoppilaita.Mihinkäs se pökäsi meijän tyttö ministeri se joka nosti optiot noille isoille herroille.Kyllä työpaikkalla on ollut vit...luita minulle kun olen demari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu