Vieläkö

uskoo moveen?
3465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Poveen.Nimi.Eino Pillu.

Äänestä
  • Saimi Pilluselle.
    Hän esiintyi vielä jonkinaikaa sitten tällä palstalla!?

    t.SukiSukitutkija

    Äänestä

mulle sitä paskaa aikansa, sai mutki mukaan, mut kyllä vaan päiväx. Tajusin miten paska se on, kaveri tajus sen nyt. Parempi myöhään kun ei ikinä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täällä joku kirjoitti:

uskoo moveen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu