Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

korkkarit

laittakaa taas se linkki saksalaisille sivuille missä on niitä ihania rouvia korkokenkineen.!!se oli just hiljattain täällä jollakin näkyvillä.
51999
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ookko todella sellaanen nössö, notta sun täytyy kattua kuvia naisista, jokka käyttää korkkareita.

Ite ostan tyttöystävälleni korkkareita n. kerran kuuraures, ja ne menevät aina makuuhuonekäyttöön... Viimeisin ostokseni oli 12 m metalli korot, ja me molemmat tykkäsimmä niistä, ja vauhti oli kovaa..

Kuvat on kuule turhia, hanki elämä"

Äänestä
  • makuuhuone kun vaimollas on 12m metallikorot, vai liukuuko katto päältä pois kun harrastatte sitä.

    Äänestä

Kokehan ihan oikeaa naista,se on jotain gutaa.Oikeat miehet arvostavat vain luonnolista naista,ja oikeaa naisen tuoksua.Ei mitään kuvitelmia.Karvoja pitää olla,ja myös vähän muotoja.KOKEILEHAN TÄTÄ NIIN HOMOUS UNOHTUU!!!!

Äänestä
  • jos joku tykkää katsella korkokenkäisiä naisia, kuvina tai livenä, niin ei sun tartte tulla lapsellisuuttas arvosteleen tänne toisten tekstejä.

    Äänestä

  • kotona lähes yksinomaan naisten kenkiä, korko 2-12 cm ja vaimoni hyväksyy asian, on jopa ostanut mulle korkkareita. Ja en ole homo, täysin hetero eli ei korkkarit vielä ole homouden merkki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heels man kirjoitti:

laittakaa taas se linkki saksalaisille sivuille missä on niitä ihania rouvia korkokenkineen.!!se oli just hiljattain täällä jollakin näkyvillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu